В последнее время во время ремонта дома стали весьма востребованы перфораторы, которыми можно сверлить дерево, кирпич, стены, а также отбивать плитку от стен. Но, главное, не совершить ошибку при выборе данного инструмента, так как сейчас на строительном рынке существует множество разнообразных моделей, который отличаются не только ценой и производителем, но и функциональностью.
 • 0
 • Кошик порожній

Выбираем перфоратор для домашнего использования

Выбираем перфоратор для домашнего использования

Выбираем перфоратор для домашнего использования

20.09.2013161

Бытовые перфораторы можно подразделить на маленькие и большие с двумя видами патронов SDX max и SDS+. Такие показатели вам необходимы, чтобы вы знали, какие выбирать насадки для модели. Модели SDX max имеют два режима работы - удар и сверление с ударом. 

Перфораторы с патроном SDX являются самыми лёгкими - их вес составляет 3-6кг с мощностью в 400-900 Вт. И наоборот инструменты с патронами SDX max являются самыми тяжёлыми и мощными моделями - их вес 7-12 кг с мощностью 900-1500Вт. 

Также модели бытовых перфораторов подразделяются на 1 (модели марки Makita) 2 и 3-х режимные, которые считаются самыми популярными, так как они разнообразны в работе.

При выборе инструмента особое внимание уделите силе удара, которая измеряется в Джоулях, к примеру, у моделей SDX+ сила удара составляет 1,5-3,5Дж, они хорошо подойдут для сверления отверстий в бетоне от 25 до 75 мм. Также перфораторы могут иметь разное расположение двигателя - горизонтальное и вертикальное. Самым удобным для работы считается перфоратор с расположением двигателя в горизонтальной плоскости. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх