Во время выполнения ремонтных и строительных работ очень удобно использовать ручной строительный миксер, который сможет значительно сэкономить ваши силы и время.
 • 0
 • Кошик порожній

Выбираем качественный ручной строительный миксер

Выбираем качественный ручной строительный миксер

Выбираем качественный ручной строительный миксер

13.09.2013183

Если вам нужно перемешивать большое количество смеси, то в данном случае лучше всего выбрать строительный миксер с большой мощностью, а также особое внимание уделите крутящемуся моменту. Поэтому, если вам нужно много и долго перемешивать раствор, то отдайте предпочтение инструменту с мощностью больше 1кВт.

Более лёгкие и мелкие строительные миксеры хорошо справятся с перемешивание лаком, красок и клеев, где важно число оборотов, а не крутящийся момент. Если вы приобретёте миксер строительный с двумя скоростными режимами, то таким инструментом можно осуществлять как лёгкие, так и сложные работы. 

Также для тех строительных миксеров, которые предназначены исключительно для выполнения тяжёлых работ важная система поддержания оборотов во время нагрузок. Сейчас в продаже существуют и дрели миксеры, которые популярны тем, что ими можно выполнять сразу две работы - перемешивать растворы и сверлить отверстия. 

К тому же немало важным фактором является и выбор насадок. Насадки с правосторонней спиралью аккуратно ввинчиваются в раствор и перемешивают его снизу вверх. Винтовые мешалки в основном предназначены для перемешивания лаков и красок.

Насадки с левосторонней спиралью осуществляют при перемешивании направление смеси ко дну ёмкости. Размер насадки в основном составляет 160мм длинной 600мм, а также в продаже существуют специальные удлинители для мешалок.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх