Покупая электролобзик, в первую очередь вы должны определиться с целью его использования, к примеру, если вы не будет часто его использовать, то вам не обязательно покупать инструмент с маятниковым механизмом. А вот если инструмент будет работать у вас часто и в больших объёмах, то вам не обойтись без маятникового механизма, благодаря которому вы сможете значительно ускорить выполнение работы.
 • 0
 • Кошик порожній

Выбираем качественный электролобзик

Выбираем качественный электролобзик

Выбираем качественный электролобзик

16.09.2013156

Приобретая дешёвую бытовую модель электрического лобзика вы должны иметь в виду то, что первые три скорости вряд ли принесут нужный результат, так как такие модели не слишком эффективны.

Используя в работе любой лобзик, вы должны обязательно уделять время для его отдыха, чтобы двигатель инструмента мог остыть, особенно, если вы используете его не для резки дерева, а, к примеру, для металла, когда сила нагрузки значительно увеличивается. 

При покупке также особое внимание уделите опорному ролику. У бытовой модели он имеет небольшой диаметр, а желобок на самом ролике широкий и неглубокий. В основном ролик расположен высоко над опорной площадкой, поэтому во время работы пилка будет уводиться в сторону. Поэтому будьте предельно аккуратны и точны. Если вы не хотите, чтобы подобная проблема возникала у вас, то приобретите дорогой инструмент, так как здесь ролик будет иметь глубокий желобок шириной 1,4мм, изготовленный из качественного металла, а расположен он будет значительно ниже подошвы, а значит, увод пилки будет минимальный.

Ещё обратите внимании и на то, как закрепляется валик. У дешёвой модели ролик имеет большой лифт, поэтому таким инструментом можно пилить только тонкий металл, где не нужно соблюдать высокой точности пропила. 

Подошва электролобзиков может быть литой с регулировкой угла наклона (дорогостоящие модели) и штампованной (дешёвые модели).

Крепление пилки также подразделяется на два вида - с ключевым зажимом и без ключевого зажима. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх