На сегодняшний день в продаже существуют профессиональные и бытовые аккумуляторные шуруповёрты, которые могут иметь разную мощность, но чем больше она будет, тем лучше. К примеру, для домашнего использования подойдут аккумулятора ёмкостью 9-12 Вт.
 • 0
 • Кошик порожній

Выбираем качественный аккумуляторный шуруповёрт

Выбираем качественный аккумуляторный шуруповёрт

Выбираем качественный аккумуляторный шуруповёрт

19.09.2013161

Также подразделяются на два класса и типы аккумуляторов - никель-кадмиевые и никель-металлогидридные. У никель-кадмиевых аккумуляторов есть память, и заряжать их нужно только тогда, когда они полностью разрядятся. Конечно, вы можете зарядить его и тогда, когда он ещё полностью не посажен, но тогда это отобразиться на его качестве. 

Никель-металлогидридные аккумуляторы можно подзаряжать в любом состоянии, не заботясь о его дальнейшей работе. Но, шуроповёрты с такими аккумуляторами стоят значительно дороже.

В основном профессиональные шуруповёрты комплектуются с литиевыми аккумуляторами, которые могут потерять свою мощность и качество работы от температуры ниже 0. 

Основной частью такого строительного инструмента является зарядное устройство, которое является самым больным местом в недорогих бытовых моделях. Так как в основном они комплектуются китайскими зарядными. А вот профессиональные устройства в комплекте имеют качественные зарядные устройства с контролем мощности заряда, что позволит зарядить инструмент, так как необходимо, не больше и не меньше. 

Также выбирая аккумуляторный шуруповёрт, обратите внимание на максимальный зажим сверла и на мощность инструмента. Для бытового использования вам хватит мощности в 9-14 Вт, а для профессиональных - больше 18 Вт. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх