Абразивные диски для болгарок разделяются между собой по диаметру и толщине - диаметр - 115, 125, 180 и 230мм, а вот толщина от 5 до 20мм. Но, вы должны помнить, что чем больше диск, тем меньше будет скорость вращения болгарки.
 • 0
 • Кошик порожній

Выбираем диски для болгарки

Выбираем диски для болгарки

Выбираем диски для болгарки

05.09.2013158

Также диски подразделяются и по назначению: диски могут быть зачистные и обрезные, и используются для дерева, цветного и чёрного металла, кафеля, пластмассы, бетона и мрамора.

При покупке диска для болгарки обязательно внимательно его рассмотрите, так как есть такие производители, которые окрашивают продукцию в разный цвет, который означает маркировку его предназначения, ставя соответствующую цифровую маркировку, к примеру, давайте рассмотрим маркировку A S 36 S.

А - это корунд, С - это карбид кремния или AS - это электрокорунд, а вот цифра 36 означает зернистость абразива. Учтите то, что для распиливания чёрного металла цифра должна быть больше, а вот для цветного металла меньше. 

S - это твёрдость связки, и чем ближе буква будет к алфавиту, то тем мягче будет связка. Также учтите и то, чем твёрже металл, то тем мягче должна быть связка. 

Также на круге вы можете увидеть цифру, например 80 м/с, то она означает максимальную вращающуюся скорость диска. Самым важным моментом при выборе диска является внутреннее посадочное кольцо, которое должно быть выполнено обязательно из армированного металла.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх