На сегодняшний день практически не одно строительство и ремонт не может обойтись без использования ножовок, которые в продаже подразделяются на два вида - электрические и ручные.
 • 0
 • Кошик порожній

Виды и выбор ножовки по дереву и металлу

Виды и выбор ножовки по дереву и металлу

Виды и выбор ножовки по дереву и металлу

16.09.2013166

Более серьёзными являются электрические ножовки, которые отличаются от ручной пилы своей высокой ценой и многофункциональностью. Ведь именно таким инструментом вы сможете распилить дерево, металл, материала повышенной прочности (керамику) и различный искусственный материал.

Наиболее востребованными для домашних работ считаются ручные ножовки, которыми можно распилить дерево, брёвна, ламинат, а так же ДВП и ДСП. 

Зубья ножовок по дереву подразделяются на три вида - крупные, средние и мелкие, и измеряются они количеством резцов на полотне в один дюйм, к примеру, у пилы с крупными зубьями на один дюйм получается 3-6 резцов. Таким инструментом лучше всего осуществлять распил брёвен и толстых брусков. А вот те ножовки, где количество резцов на один дюйм составляет 3-3,5мм можно использовать для распиливания средней доски. Для работы с мелкими деталями из дерева используется ножовка с расстоянием зубьев на один дюйм в 2-2,5мм. 

Также при выборе ножовки вы должны знать расположение зубьев. К примеру, если вы выбрали пилу с прямыми зубьями, то она хорошо подойдёт для поперечного распиливания, а вот если вам нужно распилить доску вдоль, то стоит обратить внимание на ножовку с зубьями, которые слегка наклонены вперёд. 

Также сейчас весьма популярны ножовки по металлу, полотно которого может быть выполнено из любого металла, главное, чтобы вы знали, для какой цели вы будете её использовать. Если ножовка вам нужна для распиливания твёрдого материала, то лучше всего приобрести инструмент, который будет изготовлен из композитного материала, который прослужит вам долгий эксплуатационный срок. А вот если вы будете работать с небольшими деталями, то тут вам пригодится пила с укороченной рамкой с функцией регулирования угла наклона полотна. 

При изнашивании любое полотно можно легко заменить. 

Стоит отметить то, что ножовкой по металлу вы сможете с лёгкостью распилить тонкое дерево и керамику.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх