Во время ремонта, зачастую , перед нами встает задача о замене трубопровода. На сегодняшний день очень распространено прокладывать полипропиленовые трубы. Это удобное и практичное решение т.к. всю замену можно произвести самостоятельно при помощи сварочного аппарата, либо , утюг для пайки.
 • 0
 • Кошик порожній

Утюги для пайки полипропиленовых труб

Утюги для пайки полипропиленовых труб

Утюги для пайки полипропиленовых труб

01.10.2013163

Конечно, стоит принимать материальные траты на этот инструмент, но прослужит он много лет. Использование инструмента не требует особых навыков, только строгое соблюдение всех правил использования, изложенных в прилагаемой инструкции. В комплекте с самим паяльником идут несколько насадок с разным диаметром. Сам паяльник необходим для пайки концов труб, их место стыка. Те участки труб, где требуется соединение, вставляются в насадки надлежащего диаметра и нагреваются. После определенного времени, согласно инструкции, нагретые концы соединяются ровно и зажимаются в нужной позиции до остывания пластика. Монтаж пластиковых труб- не сложный процесс, но, для новичков, требует внимания. На рынке производителями предложено много различных паяльников с различной мощностью для различных фактур труб. Если монтаж труб производится впервые, то лучше затратить насколько больше времени, уделяя внимание на правильность исполнения. Зато в будущем гораздо сократите время и средства. Подобный инструмент пригодится как дома, так и на даче , при прокладке водопровода. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх