Если вы зайдете в магазин, торгующий электрическими инструментами, то увидете большое количество углошлифовальных машин от разных производителей.
 • 0
 • Кошик порожній

УШМ 'Болгарка'

УШМ

УШМ "Болгарка"

26.07.2013172

Лучше подобрать себе УШМ от отечественного производителя, с режимом работы не менее 7000 часов, в инструкции это указано, как долговременный режим. Регулятор скорости лучше выбрать электронный, а мощность не ниже 1200вт, диаметр круга 125мм. Инструмент этот много целевой. Им отрезают, полируют, шлифуют, выполняют зачистку. Им работают ко камню, дереву, плитке из кафеля и другого твердого материала. 

Если вам необходимо выполнить быструю, точную и мелкую работу, используйте в таком случае, отрезные диски по металлу 1-2мм толщиной. Если вам надо распилить толстые трубы, металлические уголки или листы швеллера,подберите отрезные круги больших диаметров. Не забудьте убедиться есть ли в продаже запасные части, так как узлы со временем снашиваются и их когда-нибудь придется менять.

Приобретая углошлифовальную машину купите защитную маску, она в комплекте не продается. Перед использованием углошлифовальной машины внимательно ознакомьтесь с инструкцией по ее применению и безопасностью. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх