Болгарка является незаменимым инструментом любого отделочника. Её другое название - углошлифовальная машина (УШМ ). Название "болгарка" прикрепилось к этому инструменту ещё в советские времена, когда первые УШМ производились в Болгарии, а в СССР являлись дефицитом.
 • 0
 • Кошик порожній

Углошлифовальная машина

Углошлифовальная машина

Углошлифовальная машина

29.07.2013164

С помощью инструмента болгарки вы с лёгкостью отшлифуете поверхность от ржавчины, краски, отчистите швы после сварки. Её используют как для шлифования, так и для резки материала, например, камня, металла или бетона.

Прежде чем покупать болгарку, определитесь, нужна она вам для бытовых или для профессиональных целей. Для дома подойдёт УШМ бытового класса, которая рассчитана на трёхчасовую работу. Для специалистов необходима профессиональная УШМ, рассчитанная на восьмичасовую работу. Одним из её недостатков является большой вес и высокая цена. Профессиональные УШМ делятся на полупрофессиональные и индустриальные (рассчитаны на круглосуточную работу, применяются на производствах). 

Параметры работы болгарок зависят от диаметра их дисков. Он влияет на качество резки. Чтобы купить нужную УШМ, необходимо знать, какой вид диска вы будете применять.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх