Из всех возможных в мире инструментов и оборудования для ведения строительства, сварочный инструмент занимает особое назначение, и ни одно строительство не обходится без сварочных аппаратов. Иногда просто нечем заменить такое соединение как сварочный шов.
 • 0
 • Кошик порожній

Сварочный инвертор

Сварочный инвертор

Сварочный инвертор

08.10.2013180

Да, конечно можно использовать такое соединение как анкеры, заклепки, хомуты, но, к большому сожалению, они выполняют только временное и достаточно не надежное решение поставленной задачи, либо вовсе не приемлемые по многим причинам. Все виды сварочных аппаратов различают по конструкции, таких типов как - трансформаторы, генераторы, выпрямители, инверторы и конечно полуавтоматы. Рассмотрим более подробно и детально один из популярных видов сварочных аппаратов как сварочный инвертор. Данный сварочный инструмент разработан и сконструирован на транзисторных схемах. Принцип работы аппаратов таков: ток поступаемый из сети в выпрямитель и затем преобразовывается (превращается) уже в постоянный ток, и после этого уже переходит в специальный силовой модуль, где снова становится переменным, но уже с достаточно высокой частотой. Следующий этап - это прохождения тока через трансформатор, откуда напряжение переходит на сварочную дугу. Отличия сварочного инвертора от сварочных трансформаторов в том, что в них нет наличия специального силового трансформатора, а принцип работы построен на инверторах. Преимущества сварочных инверторов, полагается в том, что они облодают совсем не значительным весом, а также достаточно высокий КПД. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018770 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018713 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018660 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018584 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017893 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017623 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017522 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016561 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016671 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016579 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх