Паяльники для полипропиленовых труб. Рынки и магазины завалены паяльниками для сварки пластиковых труб. Расхождение в ценах огромное. Внешне они все очень похожи да и функция у них одна и та же - нагрев деталей свариваемого трубопровода.
 • 0
 • Кошик порожній

Сварочные аппараты для пластиковых труб

Сварочные аппараты для пластиковых труб

Сварочные аппараты для пластиковых труб

01.08.2013196

Состоит паяльник из корпуса, внутри которого находится трансформатор. На самом корпусе клавиши включения-выключения и регулятор нагрева. Рабочей части, содержащей нагревательный элемент. Или несколько, в зависимости от модели. Подставка для прибора является неотъемлемой частью. К рабочей части прикручиваются парные алюминиевые муфты разных размеров. От одной до трёх пар. Поскольку сварка пластиковых труб происходит не "в стык" одна муфта большего диаметра, для трубы, вторая меньшего, для соединительного фланца, угла, тройника, крана, "переходника на железо".

В зависимости от производителя набор рабочих муфт может разниться по количеству типоразмеров. Так же стоит учесть, что одни производители выпускают их в метрической системе, другие же маркируют свои изделия в дюймах. В комплект поставки могут входить специальные ножницы для труб и фаскосниматель. Поставляется комплект в железном чемодане. Работает от обычной сети 220 вольт. Так же прилагается инструкция и таблица необходимого нагрева материала в зависимости от толщины.

Учитывая выбор пластиковых труб и сопутствующих деталей (фитингов), этот инструмент позволяет оперативно провести водопровод любой сложности без работы угловой шлифмашинкой, пожароопасной электродной сварки, нарезания резьбы и герметизации скручиваемых соединений.

Стоит напомнить о технике безопасности: Нагрев рабочей части доходит до 300 градусов! Так же стоит позаботиться о вентиляции, поскольку даже при отсутствии видимого дыма нагреваемый пластик выделяет вредные газы. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх