Маска хамелеон e680 способна удовлетворить самые взыскательные требования сварщиков, обладая широким диапазоном настроек, что делает возможным исполнение весьма сложных и требующих ювелирной чёткости работы.
 • 0
 • Кошик порожній

Сварочная маска хамелеон optrel e680

Сварочная маска хамелеон optrel e680

Сварочная маска хамелеон optrel e680

14.08.2013207

Технические характеристики данной маски не имеют аналогов. Она состоит из самых последних и высокотехнологичных разработок. Уровень затемнения таких масок составляет от 5 до 13 DIN. Это позволяет выполнять сварочные работы с использованием сварочных токов от 3 до 500 А. Каждый способ сварки требует уточнения данных.

К преимуществам маски хамелеон e680 относят точную цветопередачу, с помощью которой прекрасно видна панель управления сварочного инструмента. Это облегчает процесс настройки нужного режима сварки без снятия шлема. К тому же из-за точной цветопередачи сварщику хорошо видна сварочная ванна. 

Для учёта особенностей головы и лица внедряется использование эргономичных настроек шлема. Маска становится очень удобной и предназначена для любого сварщика. Для изготовления маски используются специальные материалы. Несмотря на тяжелые условия промышленных предприятий и горячего производства маска отвечает всем стандартам гигиены. С помощью специального покрытия маски становится возможным снижение температуры внутри шлема. Это снизит утомлённое состояние работника и повысит уровень производительности труда. 

Маска обладает продуманной аэродинамикой. С помощью её специальной формы происходит забор воздуха из зон, в которых есть меньшая концентрация вредных веществ. Маска предотвращает парниковый эффект. Любая маска хамелеон, которая была приобретена без поддува, может быть переделана в оптимальные сроки в маску с поддувом. Для оборудования масок с поддувом используются фильтры, на выбор которых влияет спектр выделяемых аэрозолей. 

Модель Optrel e680 может производить сварку и шлифовку во всех их проявлениях (помимо лазерной). Параметры автоматического режима регулировки тона затемнения составляют от 5 до 13 DIN. Данная модель обладает широким выбором дополнительных функций , а также комфортом и безопасностью.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх