Стусло это столярный инструмент, используемый для обеспечения ровного распила под определенными углами. Конструкция стусла представляет собой лоток с прорезями для хода пилы. Вставленная в прорези пила, фиксируется в данном положении, позволяя производить рез под углом.
 • 0
 • Кошик порожній

Стусло

Стусло

Стусло

26.07.2013144

Обычные значения углов 45, 90, 135 градусов. Для распиловки используют пилу со слабо разведенными зубьями. Стусло используется для распиловки багетных планок, плинтусов, досок дверной коробки.

Изготавливаются стусла с фиксированным количеством углов распила (как правило, 3 угла) и переменным. Последние представляют собой прецизионный инструмент с возможностью самостоятельно выбирать угол распила в определенном диапазоне. Некоторые модели стусла позволяют производить распиловку как в горизонтальной, так и вертикальной плоскостях.

В качестве материала для изготовления стусла, в основном, применяется ударопрочный пластик или метал. В комплекте может присутствовать пила. Для стусла с переменными углами в комплект обычно входит специальная пила с системой поддержки и направления, обеспечивающая чистый и тонкий рез.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018534 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018541 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018515 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018441 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017678 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017511 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017404 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016432 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016490 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016431 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх