Строительный степлер - это инструмент, при помощи которого крепят материал, между собой используя для этого гвозди, а также скобы плоские или полукруглые.
 • 0
 • Кошик порожній

Строительный степлер

Строительный степлер

Строительный степлер

11.08.2013179

Еще много лет назад ни одна обивочная работа не проходила без помощи гвоздей и молотка, а теперь на помощь пришел степлер. При его использовании многие виды работ выполнять гораздо быстрее и удобнее, чем молотком, скорость операций возрастает, скоба "вгоняется" одним движением. Различают 3 вида степлеров, это электрический, механический и пневматический, считают, что механический, самый простой в использовании, по сравнению с двумя другими, механический степлер можно разделить на два типа, это любительский, который способен выполнять не сложные виды работ и профессиональный, который отличается большей мощностью, и лучшей эргономикой.

При покупке степлера особое внимание следует обратить на тип ударного механизма. Рессорная пружина имеется в профессиональных моделях, с ней намного проще она обеспечивает меньшую отдачу. Торсионная пружина, потребует больших усилий, и поэтому отдача у инструмента очень сильная. Чтобы нейтрализовать отдачу, применяют ударопоглощающие накладки.

Очень полюбился степлер мебельным мастерам - это очень удобный инструмент. Он станет незаменим в домашнем хозяйстве. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх