Для надежного сооружения стен и колон используют фиксаторы арматуры. Этот инструмент позволяет создать защиту из слоя бетона, как в горизонтальных, так и в вертикально расположенных плоскостях. Фиксаторы арматуры закрепляют проволоку или арматуру разных размеров и толщины. Эти приспособления тщательно защищают арматуру от разрушения, и не дают ей соприкасаться с внешней средой.
 • 0
 • Кошик порожній

Строительные фиксаторы арматуры

Строительные фиксаторы арматуры

Строительные фиксаторы арматуры

30.08.2013178

Такие факторы способствуют сохранения строительных железобетонных конструкций многие годы. Фиксаторы производят из специальных полимерных материалов, которые обладают повышенной прочностью и устойчивостью к воздействию внешней среды, перепадам температур. Защита от коррозии - главная цель фиксаторов арматуры. По видам и размерам они бывают разнообразны.

Для определенных работ используют необходимый вид фиксатора. Фиксатор "звездочка" применяют для вертикальных поверхностей. Фиксатор "стойка" для объектов расположенных горизонтально. Фиксатор "стульчик", используют для смешанных видов работ. При строении потолков, сооружении стен фиксаторы арматуры отлично укрепляют строение и предотвращают появление арматурной сетки на поверхностях потолков. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх