В наше время все большую популярность в строительстве приобретает техника прямого монтажа (ТПМ). Прямой монтаж - это метод, позволяющий довольно быстро крепить определенные конструкции к различным основаниям и поверхностям, выполненным из прочных материалов, таких как бетон, железобетон, кирпич, низкоуглеродистая сталь и керамзитобетон.
 • 0
 • Кошик порожній

Строительно-монтажные пистолеты

Строительно-монтажные пистолеты

Строительно-монтажные пистолеты

17.07.2013230

Реализуется такая технология при помощи специальных строительно-монтажных пистолетов. Проще говоря, если раньше, чтобы вбить гвоздь в бетонную стену, нужно было долго и нудно стучать молотком, то теперь достаточно, в прямом смысле, одного выстрела из монтажного пистолета.

Но что же представляет собой такой пистолет? Как он работает? 

В целом, этот монтажный инструмент похож на маленький отбойный молоток. В конструкцию пистолета входят такие детали как: наконечник, защитный кожух ствола, кнопка для откидывания ствола, рукоятка и спусковой механизм. Существует несколько типов строительно-монтажных пистолетов: однозарядные (ППМ603, ППМ307), полуавтоматические (ПМ301) и автоматические (POWERS PA351). Самыми мощными считаются автоматические. Монтажные пистолеты различают также по диаметру направляющей - 8,10 или 12 мм. 

Сам же процесс простреливания поверхности осуществляется при помощи дюбель-гвоздей и специальных строительных патронов. Дюбель-гвоздь представляет собой обычный гвоздь, к которому прилагается специальное крепежное изделие цилиндрической формы. Именно это крепежное изделие и позволяет прочно закрепить гвоздь в полнотелых материалах типа кирпича или бетона.

Патроны же необходимы для выстрела, при помощи которого и происходит вбивание дюбелей в поверхность. Он имеет форму гильзы, содержит порох и капсюль. Последняя необходима для воспламенения пороха, в результате чего и происходит выстрел. И дюбели, и патроны бывают разных видов, подбирать их нужно в зависимости от вида монтажной работы.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх