Среди приспособлений и инструментов, облегчающих выполнение строительных работ незаменимым помощником, является скобо и гвоздезабиватель. Этот инструмент помогает скрепить и соединить детали с помощью скобы или гвоздей. Он может быть механическим или электрическим.
 • 0
 • Кошик порожній

Скобозабиватели, гвоздезабиватели используемые в строительстве

Скобозабиватели, гвоздезабиватели используемые в строительстве

Скобозабиватели, гвоздезабиватели используемые в строительстве

03.09.2013146

Механический инструмент имеет пружину, которая сгибается под давлением наружного рычага. Устройство сделано таким образом, чтобы забив одну скобу или гвоздь, подавались другие. Электрический скобозабиватель оборудован электрическим приводом, под действием которого осуществляется сгибание пружины и забивание скобы в необходимую поверхность. 

Датчик движения на электрическом приборе позволяет забивать гвозди или скобы только в момент плотного приложения инструмента к рабочей поверхности. Это новшество помогает при случайном нажатии на кнопку, так как увеличивает безопасность и качество работы.

Модели скобозабивателей имеют различные модификации. В зависимости от производителя цена на этот инструмент различна. Бывают модели смешанного типа для гвоздей и скоб, и предназначенные только для одного использования типа скоб или гвоздей. По внешнему виду и цвету скобозабиватели разнообразны.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх