Шуруповерты широко применяются в ремонте при сборке различных конструкций, каркасов. При монтаже ГКЛ он незаменим. Скорость и надежность сделанных им соединений помогают быть ему на высоте.
 • 0
 • Кошик порожній

Шуруповерт-инструмент, который ускорит ремонт

Шуруповерт-инструмент, который ускорит ремонт

Шуруповерт-инструмент, который ускорит ремонт

31.07.2013193

Всегда хочется закончить ремонт быстрее! Электрический инструмент шуруповерт специально разработан с большим количеством оборотов, это дает возможность, без особых усилий , выполнять различную работу за короткое время. Хорошо конструкторами продуман тумблер переключения кручения влево-вправо. Шуруповерт удобно ложится в руке, что делает работу приятной и эффективной.

Аккумуляторный шуруповерт будет полезен во многих работах: прикручивание петель на двери, коробки, сборка мебели, для работ в любых труднодоступных местах. С ним проще передвигаться по объекту, подниматься на стремянку. Так же как и в электро-шуруповерте, в нем есть тумблер переключения направления кручения. На патроне у аккумуляторного шуруповерта есть трещоточный переключатель силы закручивания крепежа. Заряженного аккумулятора хватает на несколько часов работы, а это важно, особенно когда отключено электричество.

Ваше только желание,и шуруповерт ускорит Ваш ремонт!Успехов! 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх