Роторейзер - самый универсальный и непревзойденный инструмент в процессе ремонтных работ по дому, плотницких работ или исполнение других работ для вашего хобби. Благодаря этому электроинструменту можно за считанные минуты получить любой разрез необходимой формы: прямоугольной, имеющей изгибы или ломаной.
 • 0
 • Кошик порожній

Самый универсальный и непревзойденный инструмент

Самый универсальный и непревзойденный инструмент

Самый универсальный и непревзойденный инструмент

08.10.2013185

Универсальная пила-лобзик используется для разрезания материалов имеющих различные свойства, материалы из металлопластика, керамической плитки, материалов содержащих асбест (асбестовые трубы, шифер). Данный инструмент сможет заменить дисковую и ленточную пилы, лобзики, ножовки по металлу и по дереву, пилы для разрезания керамической плитки и даже черепицы. Полный набор включает в себя наличие трех качественных лезвий для пил, торцевые ключи для смены данных лезвий и систему соединения с пылесборником.

Гарантия того, что указанный инструмент может быть использован в течение длительного времени является то, что он имеет высокую прочность конструкции, простоту в эксплуатации и малый вес, что делает его простым и удобным в транспортировке.

Так же Роторейзер имеет встроенный предохранитель для точного контроля глубины резания, что позволяет отрезать только нужный элемент конструкции. Теперь является необязательным что-либо подкладывать под линию разреза. Теперь не проблема разрезать в горизонтальном, а также вертикальном положении материал, также при необходимости методом врезки.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018770 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018713 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018660 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018584 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017893 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017623 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017522 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016561 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016671 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016579 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх