Многие люди, осуществляя ремонт, сталкиваются с вопросом выбора гвоздей, которых на сегодняшний день существует множество видов, которые отличаются толщиной, длиной и способом использования.
 • 0
 • Кошик порожній

Самые необходимые и популярные виды гвоздей

Самые необходимые и популярные виды гвоздей

Самые необходимые и популярные виды гвоздей

08.09.2013180

Универсальный гвоздь является самым распространенным строительным гвоздём, который часто нами используется. В продаже данный вид гвоздя выпускается не оцинкованные чёрные, которые применяются для временного скрепления конструкции.

Столярный гвоздь незаменим во время выполнения столярных работ. Такой вид имеет маленькие и круглые шляпки, которые практически не заметны на поверхности любой корпусной мебели.

Кровельный гвоздь имеет крепкий заостренный стержень, и зачастую они используются для закрепления кровли на обрешётки, выполненной из дерева, или используются для закрепления мягкого рулонного материала. К тому же такие гвозди имеют высокую прочность.

Толевой гвоздь имеет прочную большую шляпку, которая способна удержать тонкий материала, не повреждая его, предохраняя от разрыва в месте крепления. В основном такие гвозди используются для закрепления битумного покрытия, строительного картона и кровельной дранки. 

Шиферные гвозди имеют прочный металлический стержень с увеличенной шляпкой из антикоррозийного покрытия до 14мм. Такие гвозди используются для асбестоцементных листов, которые закрепляются на деревянной кровле. 

Также в продаже существуют двухшляпочные, отделочные, штукатурные и винтовые гвозди, а также круглые гвозди без шляпок, анкерные, гребенчатые и отбойные гвозди. Также стоит отметить наличие долбёжных, замковых и стекольных

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх