Дизайнеры часто для отделки стен и пола отдают предпочтения плитке. Укладка данного вида покрытия является весьма трудоемким процессом. В процессе укладки плитки ее приходится разрезать, для того чтобы заложить участки где нельзя использовать целую плитку. Для этих целей рекомендуется применять плиткорез.
 • (098) 158-80-88
 • 0
 • Кошик порожній

Ручной плиткорез

Ручной плиткорез

Ручной плиткорез

11.09.201330

Пилкорез представляет собой строительный инструмент который применяется для резки различных видов плитки, под различным углом. Некоторые экземпляры настолько усовершенствованы, что на них вмонтировано специальное приспособления для вырезания в плитке округлых отверстий.

Конструкция плиткареза представлена режущим элементом, угломером , плавающим основанием и одним направляющим. Основной деталью для любого плиткареза является режущий ролик, на изготовления которого используется твердосплавная сталь

Различают два вида плиткорезов : ручной и электирический.

В данной статье мне хотелось обратить ваше внимание на ручной плиткорез. Данный аппарат характеризуется простотой использование. Конструкция его весьма прочное, что позволяет в свою очередь легко разрезать плитку по прямой линии. Ручной плиткорез применяется для плитки толщина которой составляет не больше 1,5 см.

По конструкции ручные плиткорезы бывают:

• роликовые
• механические
• на подшипниках

Роликовый плиткорез характеризуется простотой конструкции, режущий элемент представлен роликом, для производства которого используют твердые сплавы.

Механический плиткорез режущим элемент представлен жесткой кареткой, он характеризуется повышенной точность при резки материала, для данного типа конструкции используются более твердые сорта плитки. Плиткорез на подшипниках используются для плитки толщиной до 16 мм. Данный инструмент обладает более мягким и плавным ходом, это обеспечивается присутствием на двух подшипниках втулки.

Основными критериями при выборе являются:

1. Основание инструмента должна обладать повышенной жесткостью, что позволит избежать амортизации во время резки плитки
2. Крепкой ручкой, это позволит с большей силой надавливать на рычаг.

Давайте рассмотрим основные преимущества ручного плиткореза:

1. Модели данного, плиткореза не требуется использование электроэнергии.
2. Обладает малыми размерами
3. Легко перемещения на любое удобное место.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018379 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018414 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018392 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018326 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017524 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017390 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017298 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016322 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016374 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016321 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх