Ручной листогиб - станок, предназначенный для ручной резки и сгибания листовых заготовок. Станок изготовлен из высококачественной стали. Позволяет резать металлические листы с порошковым и полимерным покрытием.
 • 0
 • Кошик порожній

Ручной листогиб

Ручной листогиб

Ручной листогиб

18.08.2013188

Станок оснащен режущим инструментом - роликовым ножом или резцом, который позволяет резать металлический лист, закрепленный зажимами на столе станка. Материал корпуса резца - стальной, а остальные части выполнены из цинка. Материал режущих кромок резца - высоколегированная инструментальная сталь.  Также в конструкцию станка входят следующие основные элементы: приемный стол с опорами, подставка, угломер, передние упоры, боковые рукоятки и ограничитель угла гибки.  На приемном столе располагается листовой металл. Стол состоит из двух алюминиевых профилей, на которых расположены ограничители со шкалой. Функцией ограничителей является многократная гибка и резка листовых заготовок.

 Подставка предохраняет рабочего от воздействия влаги, а также является противовесом от произвольного перемещения станка при больших усилиях, действующих на станок.  Угломер дает информацию об угле гибки листа. С помощью угломера, можно откорректировать угол гибки до нужного значения. При этом производят поднятие гибочной балки до требуемого угла. После чего зажимаются винты ограничителя угла.  Ограничитель угла гибки, подходит для серийной гибки листовых заготовок. Можно сгибать одновременно 4 листа.

 Передние упоры служат для резки листовых заготовок на штрипсы.  Боковые рукоятки необходимы для загибания листа спереди, в случае, когда нет доступа до горизонтальной ручке на гибочной балке.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх