Ручной электрический лобзик состоит из из плоской платформы внизу конструкции и рукояткой вверху. Внутри лобзика находятся двигатель, механизм (преобразующий вращательные движения в возвратно-поступательные). В нижней части лобзика находится пильное полотно, которое при включенном двигателе совершает возвратно-поступательные движения и пилит нужный материал.
 • 0
 • Кошик порожній

Ручной электрический лобзик

Ручной электрический лобзик

Ручной электрический лобзик

04.08.2013169

Крепления полотен электро лобзиков используют хвостовики с винтами. В основном применяются T- и U- образные. В большинстве электро лобзиков используется охлаждение электро двигателя, воздух заходит через отверстия в задней части и выдувается к месту пиления, для очистки от стружек. В некоторых моделях предусмотрена функция отключения обдува линии пиления.

Некоторые лобзики можно можно прикрепить к поверхности полотном вверх, что дает преимущества (не нужно больших стационарных электро лобзиков).

Достоинства электро лобзиков:

На электро лобзики выпускается огромное количество полотен, за счет этого не нужно большое количество инструментов для выпиливания разных форм.

Так как в электро лобзиках полотно пилки крепится с одной стороны, то можно пилить на разном расстоянии от краев .

Недостатки:

Пилки электро лобзиков изготавливают тонкими, из-за этого у пилок уменьшается максимальный радиус изгиба ( в отличие от ручных лобзиков) 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018708 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017575 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх