В современном строительстве вертикальная опалубка служит для решения вопросов в процессе заливки бетона. Она предназначена при строительстве фундаментов, стен, различного типа колон и элементов строения. Широкое применение она нашла при строительстве шахт и туннелей.
 • (098) 158-80-88
 • 0
 • Кошик порожній

Преимущества вертикальной опалубки

Преимущества вертикальной опалубки

Преимущества вертикальной опалубки

11.08.2013103

Спектр где её применяют довольно широк и границ где можно использовать опалубку не существует. Именно этот вид опалубки имеет сегодня широкий спрос в строительной индустрии.

От других типов опалубки её отличает ряд преимуществ. Вертикальная опалубка или её еще называют - рамная, обеспечивает высокий темп в строительстве и по технике безопасности она на первом месте. Благодаря этому она экономично и оперативно решает многие конструктивные задания, которые стоят в ходе строительства. Имея удобную конструкцию при сборке-разборке с помощью её можно строить стены, как большой, также и малой площади. При строительстве возникают ряд неудобных ситуаций по уровню поверхности земли. Вот тут-то у вертикальной опалубки нет конкурентов. Её растровые элементы подгоняются под любой уровень. В этом и есть её основное преимущество. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018379 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018414 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018392 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018326 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017524 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017390 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017298 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016322 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016374 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016321 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх