Первое на что нужно обратить внимание при работе с электрорубанком, как он снимает слой древесины. Его ножи должны, отрегулированы так, чтобы при снятие стружки поверхность древесины не задиралась, не имела ворса на поверхности. Поверхность должна быть ровной, чтобы в конечном результате деталь можно было выровнять фуганком.
 • 0
 • Кошик порожній

Правильное применение электрорубанка

Правильное применение электрорубанка

Правильное применение электрорубанка

28.09.2013152

Во время работы электрорубанок ведут по древесине плавно, ровно соприкасаясь с поверхностью. Следят за ножами, на пути не должно попадать пыли, грязи, метала, гвоздей и других препятствий. В результате того как прошли рубанком один раз, нужно выключить его затем вернуть на начало доски с которой вы работаете. Включаем рубанок и без рывков плавно начинаем следующий заход. После работы не забывайте рубанок положить набок либо к верху ножами, ни в коем случае не на ножи. Не ровная поверхность ворсистость, говорит, что затупились ножи на рубанке. Их следует заточить либо поменять, если они имеют выбоины, поломы, сколы на ножах.

После длительной обработки древесины, нож покрывается налетом так называемой живицей, поэтому опытные столяры рекомендуют ножи помыть в ацетоне. Рубанок очистить от древесной стружки, грязи, пыли, протереть ацетоном. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх