Первой основной задачей при выборе строительного степлера Вам необходимо определиться: где Вы его будете применять, для каких работ он необходим, и как часто Вы будете с ним работать. Инструмент очень разнообразен и каждый из них имеет свои достоинства.
 • 0
 • Кошик порожній

Правила выбора степлера

Правила выбора степлера

Правила выбора степлера

11.09.2013173

В зависимости от питания, а это могут быть механические, сетевые, аккумуляторные, пневматические- это и определяет место проведения работ.

Второй фактор не менее важен при выборе - это вид проведения работ, а также какой расходный инструмент необходим (скобы, заклепки или гвозди). Некоторые степлеры могут работать со скобами, гвоздями, другие только с заклепками. Перед выбором инструмента необходимо уточнить у продавца наличие на рынке расходного материала и их стоимость, что бы в последующем выполнение работы оправдывалось стоимостью выполненных работ. Расходные материалы также имеют свои характеристики длину и диаметр, что определяет спектр их применения. Перед покупкой расходников Вы должны определить: скобы, заклепки, гвозди, какого диаметра и какой длинны вам необходимо для выполнения работ и, соответственно, купить степлер, который будет работать с этим расходным материалом.

При выборе электрического или пневматического степлера обратите внимание на возможность регулировки силы удара и возможность двойного удара, все это позволит Вам работать с расходниками различной длинны.

Следующим пунктом выбора будет материал, из которого изготовлен корпус и детали инструмента, желательно, что бы он был металлическим - это более практично и надежно. Но также и повышается вес инструмента - тут необходимо выбрать оптимальный вариант для себя, так как инструмент рассчитан на работу одной рукой. 

На этом пожалуй все, удачного Вам приобретения.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх