Строительный молоток, пожалуй, самый распространенный инструмент для строительных и ремонтных работ. Стандартный молоток имеет раздвоенный и изогнутый "клюв". Предназначен он для того, чтобы молотком можно было легко вытащить гвозди.
 • 0
 • Кошик порожній

Плотницкий молоток

Плотницкий молоток

Плотницкий молоток

18.08.2013142

Как известно, чаще всего крепление в плотничестве происходит с помощью гвоздей, из этого следует, что наличие такой функции в молотке не только облегчает работу, но еще и ускоряет.

Средний вес "головки" стандартного молотка - 500 грамм. При выборе такого молотка нет смысла гнаться за какими-либо известными производителями, ведь данный инструмент настолько прост в работе, что профессионал своего дела вполне сможет выбрать надежный молоток, среди дешевых экземпляров.

В последнее время стало модным делать ручки для плотнических молотков из пластика, хотя деревянные ручки вряд ли уступят пластику. Они, в первую очередь надежнее, поэтому тому, кто берет молоток для работы, а не для того, чтобы он пылился в углу, лучше взять инструмент с деревянной ручкой. Следует также учесть, что и цена их гораздо ниже, нежели молотков, с пластиковой ручкой. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018531 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018539 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018514 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018440 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017675 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017510 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017404 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016432 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016488 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016428 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх