Ручные плиткорезы очень просты в своей конструкции. Это платформа, на которой крепятся направляющие и по которым свободно двигается резцедержатель с резцом. Резцы чаще всего выбирают алмазные, так как они прочные и долгоиспользуемые.
 • 0
 • Кошик порожній

Плиткорез

Плиткорез

Плиткорез

06.08.2013250

Сам процесс резки плитки на ручном плиткорезе не сложный и не требует специальных навыков. Просто делается надрез по эмали плитки, а потом делают разлом по этому надрезу. Этот тип плиткореза используют для порезки плитки не большой толщины не более 15 миллиметров. Некоторые ручные плиткорезы имеют круговой резак, он используется для проделывания отверстий разных диаметров в плитке. Ручной плиткорез удобен при транспортировке, так как очень компактен, и используется для малых объемов работ.

Для боле больших объемов порезки плитки используют механические плиткорезы. Механические плиткорезы являют собой алмазный диск, систему подачи воды и электродвигатель. Этот тип плиткореза имеет два вида, в зависимости от расположения двигателя. Есть с верхним расположением двигателя и с нижним. Инструмент с нижним расположением двигателя есть более компактный и зачастую используется в небольших помещениях. И может резать плитку любых размеров. Плиткорезы с верхним расположением двигателя дает более точную порезку плитки. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх