Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • (098) 158-80-88
 • 0
 • Кошик порожній

Пластикова стеля

Пластикова стеля

Пластикова стеля

20.04.2017519

Наприклад, квартиру затопили сусіди зверху, в цьому випадку вода просто витече крізь шви стелі і не залишить ні розводів, ні потьоків. Стелю можна буде просушити за допомогою звичайного вентилятора, знявши кілька смуг пластика. А при малому підтопленні ніяких видимих ​​ознак і зовсім не залишиться.

Змонтована стеля такого типу дає абсолютно рівну поверхню, в нього можна заховати всі труби і дроти, можна на свій смак обіграти підсвічування стелі.

На місці, де проходить витяжна труба, що кидається в очі, легко звести непримітний короб, який цілком може стати родзинкою, варто тільки вмонтувати в нього кілька світильників.

Цей матеріал досить стійкий до зношування, правда, пожежонебезпечний. Що стосується догляду, то для підтримки чистоти потрібна буде тільки губка і миючий засіб. Завдяки простору між основною стелею і пластиковим купується шумоізоляція, яка дозволить забути про тупоти сусідів зверху. Основною перевагою пластикового стелі є його вартість. Звичайно це не найдешевший варіант, але максимально доступний.

Інші новини розділу

 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018412 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018390 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018377 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018326 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017389 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017297 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016321 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016373 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016319 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
 • Сучасний вибір якісного матеріалу для покрівлі 12.08.2016206 Сучасний вибір якісного матеріалу для покрівлі
  Якісний матеріал для даху - запорука безпеки, довговічності і привабливого зовнішнього вигляду всієї будівлі. Залежно від цілей, які для Вас найбільш важливі, можна розглянути кілька основних видів перекриття.
наверх