Пила торцовочная представляет собой инструмент, каковой применяется в процессе пиления дерева и пластика под востребованными углами. Она включается в группу дисковых пил и фиксируется над производственным столом. Все главные производители инструментов, которые работают на основании электроэнергии, занимаются выпуском пилы торцовочной. Компании Hitachi, Hammer и Bosch - самые известные из них.
 • 0
 • Кошик порожній

Пила торцовочная

Пила торцовочная

Пила торцовочная

02.10.2013164

Пила торцовочная (иное название "стусло") подразделяется на профессиональную и бытовую модели. Устройство пилы на необходимый угол производится, главным образом, поворачивая стол. В профессиональных моделях возможен поворот пилы в две стороны, тогда, как в бытовых вариантах в одну сторону. Возможности двухстороннего поворота позволяют более точно обработать заготовки.

Существуют модели, в которых не предусмотрена функция наклона самой головки относительно стола, на котором производятся работы. Обычные размеры угла находятся в диапазоне 45-55°. Но, выпускаются модели пил с углом заворота от 15° до 30°. Вес пилы торцовочной находится в зависимости от модели и колеблется от 10кг. до 30кг. Пилы торцовочные - необходимый инструмент в возделывании пластика и дерева. Используя эти пилы, производится соединение в "ус" деталей. Отчего, эти пилы приобрели второе наименование - усовочные. Пила торцовочная нашла широкое применение в производстве мебели и пластиковых изделий. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх