Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • (098) 158-80-88
 • (044) 362-50-37

укр

 • укр
 • рос
 • 0
 • Кошик порожній

Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб

Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб

Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб

03.01.2017280

Найчастіше раковини для ванної з тумбою купуються в зборі. Виробники намагаються досягти ідеального поєднання двох предметів, виконуючи їх в єдиному стильовому напрямку. Проте, багато споживачів вважають за краще облаштовувати свої ванні кімнати унікальними виробами, тому на стандартні комплекти не звертають уваги. І не дарма, адже при наявності хорошого смаку можна спорудити насправді неповторний предмет.

Для монтажу на меблевий виріб призначені чаші консольного або меблевого типу. Цікаві вироби тим, що мають спеціальні поглиблення для зручної установки поверх тумбочки. Частково тип рукомийника буде залежати від розміру і особливостей вашої меблів для ванної. Наприклад, на маленькі споруди краще встановлювати консольні чаші. Готове спорудження виглядає як єдиний предмет.

На особливу увагу заслуговують накладні моделі чаш. Для монтажу такого предмета буде потрібно хороша якісна стільниця з дерева або каменю. У полотні робиться лише один отвір невеликого діаметру, в яке виводяться комунікації. З точки зору практичності, накладні моделі займають далеко не перше місце, так як в ході експлуатації на стільниці буде залишатися вода.

Рукомийники врізного типу купують для монтажу в стільницю меблевого виробу. Такі моделі відрізняються хорошою глибиною і є вельми функціональними. Глибокий резервуар можна використовувати не тільки для вмивання, а й для миття будь-яких предметів і прання речей. Для таких цілей підходять кам'яні і керамічні раковини з тумбою для ванної.

Виготовляють чаші з найрізноманітніших матеріалів. Часом для виробництва елітної моделі поєднують кілька матеріалів. Так, наприклад, акриловий умивальник, проводиться з кварцового пилу, гранітної крихти і акрилової смоли. В результаті виходить міцний, красивий і довговічний виріб.

Найбільшим попитом користуються чаші з білої кераміки. Даний матеріал вже давно зарекомендував себе з кращого боку. До того ж, керамічні рукомийники, всупереч своїй високій якості, є найбільш недорогими.

Інші новини разділу

 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018390 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018348 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018358 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018302 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017486 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017367 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
наверх