Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • (098) 158-80-88
  • 0
  • Кошик порожній

Новини сайту

Сторінка 4 з 129

Натяжні та підвісні стелі зоряне небо плюси і мінусиНатяжні та підвісні стелі зоряне небо плюси і мінуси
Ще багато років тому люди помітили, що використання зображення зоряного неба значно покращує настрій і позитивно позначається на загальному стані людей, які часто знаходяться в такій кімнаті.
25.05.2016135
читати новину
Вібролита тротуарна плитка технології виробництва і особливості матеріалуВібролита тротуарна плитка технології виробництва і особливості матеріалу
Вибролитая плитка є відмінним матеріалом, використовуваним для приватного будівництва. Її надзвичайна популярність пояснюється її властивостями, що поєднуються з доступною вартістю.
24.05.2016122
читати новину
Як уникнути запотівання віконЯк уникнути запотівання вікон
Хороші ПВХ вікна дозволяють забезпечити чудову теплоізоляцію і звукоізоляцію нашого житла. Часом після їх установки виникає підвищення вологості в кімнатах. Причиною цього є порушення повітрообміну.
22.05.2016215
читати новину
Креативні варіанти оформлення ліжкаКреативні варіанти оформлення ліжка
У спальні ніяк не обійтися без ліжка, але якщо ваше ліжко без узголів'я, засмучуватися не варто
14.04.2016179
читати новину
Стаціонарні перегородки - ефективне вирішення в організації офісного просторуСтаціонарні перегородки - ефективне вирішення в організації офісного простору
Офісні перегородки стали революційним рішенням в будівництві і реконструкції приміщень. Дізнайтеся про їх особливості та способи застосування з нашої статті.
16.03.2016142
читати новину
Межкомнатные двери: особенности выбораМежкомнатные двери: особенности выбора
Основным назначением межкомнатным дверей является установления границ межкомнатного пространства. Такие помещения как санузел, ванная комната предполагают обязательную установку дверей, в то время как для других помещений общественного пользования, где двери можно не устанавливать, тем самым сэкономить значительную часть бюджета на ремонт.
02.03.2016126
читати новину
наверх