Как только заканчивается вся работа по построению бани на своем участке следует задуматься об отделки бани изнутри. Эта работа довольно таки серьезная и если к ней подойди с правильной стороны, то она покажется вам развлечением.
 • 0
 • Кошик порожній

Отделка бани изнутри

Отделка бани изнутри

Отделка бани изнутри

13.07.2013199

Безусловно, одним из самых важным аспектов в этой работе является выбор материала, с которым придется работать. У каждого свои предпочтения, но не следует использовать только один материал древесины, несколько пород дерева придадут бане некий шарм и уют. Перед тем как выбрать материалы нужно знать их свойства, чтобы потом не возникли непредвиденные обстоятельства.

Для внутренней отделки помещений в бане, которые не будут контактировать с высокими парами, можно использовать сосну. Сосна сама по себе имеет хороший вид, дешевая и легко поддается обработке. Но сосна также имеет и отрицательные свойства. Если она будет находиться при высоких температурах, то начнет выделять смолу, что приведет к большому дискомфорту. Ее желательно ставить в предбанниках, комнатах для отдыха. А саму парилку, как правило, отделывают лиственницей, например, или липой. 

Тщательно продумывайте план бани, где будет находится полки. Не стоит заполнять баню различными банными приборами, это может привести к несчастным и травмоопасным случаям.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх