Тепловая пушка - это инструмент стационарного или переносного типа, который необходим в неотапливаемых помещениях. Пушки гарантируют мгновенную теплоотдачу. Теловентиляторы быстро нагревают воздух. Они также обладают высокой теплопроизводительностью.
 • 0
 • Кошик порожній

Описание и применение тепловой пушки

Описание и применение тепловой пушки

Описание и применение тепловой пушки

05.08.2013172

Переносные пушки небольших размеров и удобны при перемещении. Их механизмы находятся в корпусе, который способен защитить как от коррозии, так и от механических воздействий. Такие пушки часто размещаются на стене. Они полезны в гараже, в небольшом цехе, на складе или в мастерской. Инструмент работает как от сети, так и от жидкого топлива или природного газа. 

В небольших пушках есть электрический элемент нагревания. Обычно его мощность не превышает 30 кВт. Переносные пушки недорогие и удобные, но расходуют достаточно много электроэнергии. Газовое топливо позволяет повысить энергоэффективность и экологичность пушек. 

Сжиженный пропан используется как топливо в данном случае.

Самое популярное решение - жидкое топливо для тепловой пушки. Дизельное топливо, керосин, отработанное масло все могут использоваться как ресурс энергии. При таких условиях, данный инструмент окажется экономичным и эффективным.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх