Нейтлер - гвоздезабивное устройство, позволяющее одним движением забить гвоздь или дюбель. Нейтлеры выбирают исходя из поставленных задач и материалов, с которыми придется работать, так же на выбор инструмента должным образом влияет объемы и скорость работы.
 • 0
 • Кошик порожній

Нейлер. Выбор и применение

Нейлер. Выбор и применение

Нейлер. Выбор и применение

18.09.2013158

Для начала остановимся на видах гвоздезабивных пистолетов. Существуют пневматические, газовые, пороховые и электрические нейтлеры. Для большого объема отделочных и строительных работ хорошо подойдут газовые и пневматические гвоздометы. Но следует отметить, что для работы пневматическим инструментом необходим компрессор и шланг от монтажного пистолета к компрессору, а это ограничит мобильность устройства. А у газового сравнительно высокая стоимость выстрела и большая цена на сам нейтлер. Пороховые модели требуют покупку гильз с порохом и имеют относительно небольшие обоймы, но мощность из значительно выше, что позволяет загонять дюбеля в бетон. Электрические, самый распространенный вариант, и если нейтлер имеет аккумулятор, то мобильность его повышается, и вы практически не зависите от электричества. Но мощность последнего не самая большая, зато скорость забивания отличная. При покупке стоит обратить внимание на допустимые размеры гвоздей и вместительность кассет, обойм.

При работе гвоздометами скорость и удобство выполнения работ увеличивается в разы. Достаточно приложить отверстие нейтлера к поверхности, которую прибиваем, спустить курок, и за долю секунды гвоздь будет загнан по шляпку. Поэтому определившись с задачами, смело выбирайте гвоздомет и вперед в магазин.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018708 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017575 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх