Недавно приобрел бетономешалку Кентавр БМ-75. Так как приходится часто выполнять бетонные работы в небольших объемах на строящейся даче зачастую собственными силами, то решил поберечь свою мускульную силу на замесе цементных растворов. Бетономешалка этого типа как раз для моих объемов. Мощности достаточно и снебольшим расходом электроэнергии ( мощность 375 Вт).
 • 0
 • Кошик порожній

Наилучший вариант бетономешалки для малых объемов

Наилучший вариант бетономешалки для малых объемов

Наилучший вариант бетономешалки для малых объемов

20.08.2013168

Объем готовой смеси 45л, как раз нормально для моих работ. Бетономешалка отечественного производства сделана на совесть, надежна в эксплуатации. Не тяжелая и мобильная ( вес 34 кг). Вполне одному можно справиться с приготовлением бетонных и цементных растворов. Без труда перемещается одним человеком в любую точку двора. За два года эксплуатации еще не было ни одной поломки, хотя приходится бетономешалке работать с приличной нагрузкой ( строительные работы на даче у меня в полном разгаре). Очень простая конструкция. Даже. если и будет какая-то поломка, то можно самому без проблем произвести ее ремонт. По окончании своих строительных работ можно будет и помочь односельчанам, заработав при этом и себе. Вообщем. я доволен своим выбором этой бетономешалки.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх