Казалось бы, что можно сказать о молотке, инструменте, история которого насчитывает тысячи лет? Однако не все так просто. Можно перечислить большое количество различных инструментов, которые имеют право быть объединены общим названием - молоток.
 • 0
 • Кошик порожній

Молоток

Молоток

Молоток

23.07.2013245

Общая функция молотка - увеличить усилие человека, сконцентрировать его в одной точке. Достигается это за счет конструкции этого инструмента: тяжелой ударной части, сделанной, чаще всего из металла, и удлиненной рукоятки, сделанной из ударопоглощающего материала - пластика, дерева.

В зависимости от того, какие цели стоят при использовании молотков, конструкция может незначительно меняться. Если необходимо многократно увеличить усилие, то используются молотки с длинной ручкой и утяжеленной более 1 кг ударной части. Такие молотки носят название кувалда и используются в кузнечном деле, дорожном строительстве, каменотесами и др. Молоток с большой, но легкой ударной частью, изготовленной из дерева или твердой резины, называется киянка. Их используют в рихтовочных, кровельных работах, при укладке тротуарной плитки. У плиточников и каменщиков весьма популярна кирочка - молоток с заостренной плоской тыльной стороной ударной части.

Ударная часть крепится к рукоятке путем насаживания через сквозное отверстие. После этого в верхний торец рукоятки забивается клин. В процессе эксплуатации от непрерывной вибрации клин может расшататься. Для того, чтобы опять его зафиксировать, молоток на некоторое время кладут в воду. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018534 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018541 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018515 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018441 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017678 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017511 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017404 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016432 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016490 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016431 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх