В строительстве для перемешивания растворов используются специальные инструменты - миксеры. Их модели разнообразны и отличаются в зависимости от того, раствор какой плотности и консистенции нужно перемешать, и в каком объеме.
 • 0
 • Кошик порожній

Миксеры для перемешивания раствора

Миксеры для перемешивания раствора

Миксеры для перемешивания раствора

07.10.2013172

Для массы высокой плотности и большого объема требуется более мощный аппарат, а для таких материалов, как краска, лак и клей - более легкий, которые с удовольствием используют и женщины. Есть и универсальные, двухскоростные миксеры, которые подойдут и для тяжелых, и для легких растворов.

Многие стараются сэкономить, вместо миксера используя дрель с насадками для перемешивания. Но от слишком интенсивной эксплуатации этот инструмент быстро изнашивается и приходит в негодность, так как от таких нагрузок сгибается шпиндель. Дрель можно применять не слишком часто и не на очень тяжелых растворах.

Еще важным пунктом в работе миксера являются насадки. Насадка со спиралью, которая закручивается вправо, перемешивает массу, поднимая ее вверх. Она используется для тяжелых материалов, так как они оседают на дно. И наоборот, если масса легкая, она поднимается, и ее надо опускать вниз, для чего берут насадку с закручивающейся влево спиралью. Имеются и насадки-крестовины для лака и клея.

Рукоятка у профессионального миксера может быть кольцевая, состоящая из двух скоб, и Т - образная, которая более удобна при длительной работе. Чем мощнее инструмент, тем шире должна быть рукоятка.

Важная деталь любого электрического инструмента - шнур, который легко повреждается и перетирается. Миксер же укомплектован съемным кабелем, его можно сделать длиннее при желании и легко заменить.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх