Лебедка ручная барабанная - подъемный механизм, предназначенный для поднятия, спуска и перемещения тяжелых грузов. Тяговая сила в ней передается от барабана посредством каната или металлической цепи.
 • 0
 • Кошик порожній

Лебедка ручная барабанная

Лебедка ручная барабанная

Лебедка ручная барабанная

13.08.2013158

Применяется во многих сферах, требуемых грузоподъемных операций: строительство, монтаж и т. д. Характеризуется простой конструкцией и дешевизной. Необходимость электропитания отсутствует, в качестве тяги используется мускульная сила человека.

Элементами барабанной лебедки являются корпус, ось барабана, на которой крепятся два подшипника скольжения и рукоять привода. Суть работы лебедки заключается в использовании принципа ворота, а передаточные механизмы увеличивают тяговую силу.

Ручная лебедка, как правило, имеет грузоупорный тормоз с предохранителем, который предупреждает произвольное опускание груза. Движение барабана происходит посредством вращения ручки. Данный механизм, в основном, применяется для поднятия небольших грузов (до 1 тонны) с небольшой скоростью. Для перемещения больших грузов существуют промышленные модели грузоподъемностью до 8 тонн.

Ручная лебедка весьма распространенный механизм, используемый в разных промышленных помещениях: автомастерские, склады, СТО и др.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх