Кто однажды столкнулся с ремонтом, понимает, что без строительного уровня сложно выполнить большинство работ. Отделочные работы требуют точности. Без него сложно класть плитку, ровно повесить, к примеру, полку, соблюсти симметричность,конечно это можно постараться сделать на глаз, но далеко не факт, что данная полка будет висеть ровно.
 • 0
 • Кошик порожній

Лазерные уровни

Лазерные уровни

Лазерные уровни

18.08.2013165

И в итоге если вы задумались приобрести уровень, то необходимо изучить какие виды бывают, что бы определиться для вас с оптимальным вариантом. Пузырьковый уровень - это самый удобный и популярный вид уровня. У него простейшая конструкция. Уровень состоит из корпуса, который содержит от одной до трех колб наполненных жидкостью, как правило, спиртом. Этот инструмент используют для горизонтального и вертикального измерения всех видов погрешностей. Он очень прост в использовании и не дорого стоит. Если посмотреть на это с точки зрения цены, то пожалуй, самый недорогой это гидроуровень. Его устройство представляет собой самый обычный силиконовый шланг длиной от 3 до 25 метров с двумя колбами. На колбах нанесена шкала и имеются крышки. Через них нужно наливать воду в данный шланг. Но у него есть недостаток, что им можно определять точность только горизонтальной поверхности. Если нам надо нечто большее,то можно рассмотреть вариант лазерного уровня. Он имеет компактные размеры,что иногда не мало важно для работы и при этом дальность луча может быть до 100 метров. В лазерных уровнях есть модели, с помощью которых можно выстроить целые плоскости. Такие уровни уже похоже для профессионалов.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх