Любой человек, который связан с архитектурой и строительством не понаслышке знает, как важно при работе точное измерение. На сегодняшний день в продаже существует большое количество разнообразных приборов, которые способны ускорить или облегчить процесс измерения.
 • 0
 • Кошик порожній

Лазерные измерители виды и использование

Лазерные измерители виды и использование

Лазерные измерители виды и использование

01.10.2013157

К таким приборам можно отнести лазерные измерители, которые созданы по последнему технологическому способу с применением современных технологий и разработок.

Сейчас можно отметить использование лазерных дальномеров, уровней, нивелиров и отвесов. Современные инструменты имеют разнообразные вспомогательные функции, которые позволят проводить точные математические изменения, запоминая их, передавая на персональный или карманный компьютер для осуществления дальнейшей обработки. Особенностью лазерного измерителя является осуществление измерения в недоступных или труднодоступных местах. 

По своему назначению лазерные измерители подразделяются на следующие группы:

1. Лазерные дальномеры.
2. Лазерные отвесы.
3. Лазерные нивелиры.
4. Лазерные угломеры
5. Лазерные уровни.

Такого рода измерители хорошо используются строителями, монтажниками, проектировщиками, архитекторами и инженерами. Но, они могут использоваться и в домашних условиях, ведь для работы с таким инструментом не нужно специальной подготовки, главное, чтобы вы смогли понять принцип действия. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх