Часто задаваемые вопросы в комментариях, какой краскопульт лучше HVLP или LVLP?Для начала давайте попробуем разобраться что такое HVLP и LVLP. LVLP - окрасочный пистолет с маленьким объемом подачи смеси при маленьком расходе воздуха, и соответственно HVLP - пистолет с большим объемом подачи воздуха притом же маленьком расходе воздуха. Так какой же пистолет выбрать, какой лучше?
 • 0
 • Кошик порожній

Краскопульты HVLP и LVLP

Краскопульты HVLP и LVLP

Краскопульты HVLP и LVLP

02.09.2013165

В помещении, где есть большое скопление пыли, я считаю, лучше использовать пистолет HVLP при большой подаче объема краски или лака используется маленькое давление и перенос материала на поверхность получается максимально качественный, при этом что низкое давление не так сильно притягивается пыль на поверхность. Если красить LVLP то пистолет больше "шипит" чем переносит краски на поверхность, поэтому окрасочный пистолет LVLP лучше выбирать людям которые начинают заниматься покраской, при небольшой подаче краски лучше видно, что ВЫ творите и лучше контролировать роботу. А HVLP пистолет предпочтительней для тех, кто уже научился наносить слой краски и выполняет большие объемы. Особенности HVLP - его можно настроить как LVLP, а вот пистолет LVLP такой настройке не поддается.

Пистолетом HVLP можно красить более вязкие смеси, такие как лак, краски на водной основе, а LVLP этого не позволяет делать.

И в заключении - если Вы собираетесь красить много и заниматься этим профессионально, то покупайте HVLP пистолет, если же Вы будете выполнять покраску только для своих нужд - Вам подойдет и LVLP пистолет.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх