Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • (098) 158-80-88
 • (044) 362-50-37

укр

 • укр
 • рос
 • 0
 • Кошик порожній

Коли не тягне

Коли не тягне

Коли не тягне

27.01.2016123

Помилку потрібно виправити, і тут на допомогу може прийти такий пристрій як дефлектор - спеціальний пристрій підсилючий тягу у вентиляційному каналі. Також його можна назвати вітрозахисним пристроєм, так як дефлектор захищає від впливу вітру, що порушує тягу в димоході. Часто разом з дефлектором згадується і флюгер, за принципом дії флюгер і дефлектор ідентичні, проте конструкція їх різна.

Флюгер має рухому частину, яка повертається під впливом вітру і закриває димохідні отвір з підвітряного боку. Істотним недоліком флюгера є ненадійність повертає механізму, який часто виходить з ладу під впливом сміття, сажі, льоду та інших фізичних факторів.

Дефлектор закриває димоотводним отвір з усіх боків, конструкція його нерухома, і влаштована так, що з якого б боку не дув вітер, тяга буде тільки посилюватися. Недолік дефлектора полягає в тому, що, коли вітер дме з низу вгору (так буває при завихреннях повітря, коли вихід труби нижче коника даху) потік повітря потрапляє у верхню частину і відбивається від неї, тому при покупці потрібно звертати увагу на форму кришки, яка повинна бути конусоподібної і зверху і знизу.

Дефлектори виготовляють з оцинкованого заліза і нержавіючої сталі. Переважно виріб і нержавіючої сталі, так як воно більш довговічне.

Кріплення дефлекторів, які можна виявити в торговій мережі, має круглий перетин, що ускладнює їх монтаж на прямокутний. Для спрощення монтажу використовують перехідні патрубки, якщо розтин не дозволяє використовувати перехідною патрубок, то дефлектор вмуровивается в кладку за допомогою поперечних кріплень. Взагалі перевагою дефлекторов будь-якого типу є те, що їх можна монтувати до димоходів та вентиляційних каналів, виготовленим з будь-якого матеріалу (цегли, ПВХ, металевих листів).

Дефлектори можна встановлювати на опалювальних системах, в яких як паливо використовується природний газ. Обмеження пов'язане з тим, що на поверхні дефлектора утворюється конденсат, який, при низьких температурах, перетворюється в полій, що в свою чергу може привести до закупорювання просвіту димоходу і аварійної ситуації. 

Інші новини разділу

 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018371 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018325 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018339 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018282 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017464 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017351 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
наверх