Кернер или керн относится к группе слесарных ручных инструментов, и предназначается для метки кернов (центральных лунок) для достаточно точной и легкой установки сверла вначале работы и других визуальных разметок. Керн имеет вид стержня, заточенный на конус , имеющей угол 100°-120°. Кернение осуществляется с помощью ударов молотка по тыльной части кернера, так называемому затыльнику.
 • 0
 • Кошик порожній

Кернер

Кернер

Кернер

07.08.2013246

Использование керна предотвращает соскальзывания сверла по материалу, который будет просверливаться и повышает точность расположенных на материале отверстий. Для разметки будущих отверстий кернер устанавливается в точке сверления острым концом и по обратной стороне кернера производится удар молотком. Данный инструмент относится к слесарным, потому как используется для заметок сверления металла, кафеля, дерева и схожих поверхностей (полированных, или просто гладких). Принцип действия кернера имеет ударно-режущий характер и материалом для его изготовления являются инструментальные стали.

Кроме ручных кернеров, есть и автоматические кернеры, так называемые "самострелы", имеющие взводно-спусковой или пружинный механизм. Такой кернер имеет встроенный пружинный механизм и боёк. Так же существуют кернеры, имеющие специальные оправки, которые позволяют сформировать разметки на заготовке при заданном расстоянии. Так же используются кернеры-центроискатели, позволяющие наносить точные метки на вершине шара или в торце цилиндра. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх