Вы собираетесь сделать ремонт в доме и уложить наливной пол, тогда вам ни как не обойтись без использования специального аэрационного игольчатого валика. Но, как, же его правильно выбрать?
 • 0
 • Кошик порожній

Какой лучше всего использовать валик для наливного пола

Какой лучше всего использовать валик для наливного пола

Какой лучше всего использовать валик для наливного пола

07.09.2013180

Игольчатые валики необходимы для того, чтобы тщательно прокатать по напольной поверхности жидкую смесь. Ведь благодаря такой прокатке из смеси уходят воздушные пузырьки, а значит, наливной пол будет ложиться равномерно. А вот если во время работы не использовать такой строительный инструмент, то наливная поверхность по всему периметру покроется неприятными для глаз, воздушными пузырями. Стоит также отметить и то, что наличие воздуха способствует прочности и долговечности покрытия.

На сегодняшний день существует несколько видов валиков для наливного полка, которые отличаются по размеру (ширина от 20 до 60см). Конечно, работать легче и удобнее всего с широким валиком, но в помещении бывают такие участки, где можно работать только с валиком меньшей ширины. Поэтому для этого в продаже можно найти валики шириной от 10 до 35 см. Но, прежде чем покупать валики вы должны знать какой толщиной будет наливной пол.

Игольчатые валики для наливных полов используются в том случае, если приготовленная смесь состоит из цементной или гипсовой основы, а также когда используется полимерная смесь. 

Валики игольчатые изготовлены из качественной, прочной и безопасной пластмассы. Перед покупкой инструмента уточните у продавца устойчив ли материал, из которого произведён валик, для использования растворителей. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх