Во время укладки плитки на пол или на стены её обязательно приходится резать. Но, чем же, а главное, каким инструментом лучше всего осуществить такую работу?
 • 0
 • Кошик порожній

Какими инструментами можно резать керамическую плитку

Какими инструментами можно резать керамическую плитку

Какими инструментами можно резать керамическую плитку

11.09.2013186

На сегодняшний день многие строители используют удобный электрический плиткорез, благодаря которому вы сможете без проблемного отрезать плиточные кусочки меньше 5 мм, а также сделать фигурные срезы. Благодаря такому инструменту вы сможете отрезать керамогранит и плитку любой твёрдости, при этом не возникнет разлетающейся пыли. Минусом электрического плиткореза можно назвать высокую цену и соблюдение мер безопасности.

Также популярны и ручной плиткорез, который имеет относительно невысокую цену и простоту в использовании, а вот минусом является то, что благодаря такому инструменту вы не сможете отрезать кусочек плитки, который будет меньше 5 мм. Также во время резки у плитки могут получиться неровные края, которые потом нужно будет обработать специальным шлифовальным камнем или наждачной бумагой.

Можно использовать для резки плитки стеклорез, который также прост в обращении и не имеет высокой цены. Минусом данного инструмента можно назвать то, что им совершенно невозможно выполнить большой объём работы, а также во время отпиливания вы должны полностью концентрировать свои действия. Стеклорез не предназначен для резки керамогранита. 

Кусачки тоже просты в работе, дешёвы и ими можно осуществить срез, который будет иметь разную форму. Но, минусом является то, что откусанные края будут совершенно неровны, и их придётся обрабатывать. Благодаря инструменту балеринка можно сделать отверстия произвольной формы, но и здесь срез будет неровным. Также таким инструментом весьма опасно работать, и если у вас нет ни какого опыта, то откажитесь от его использования.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх