Пила дисковая является универсальным инструментом для осуществления распилки разных пород дерева, а также для быстрой обработки фанеры, дерева, ДВП, пластика, ДСП, алюминия и других строительных материалов. Но, стоит отметить то, что, не смотря на простоту выполнения работы и свои положительные качества, данный инструмент считается опасным для человеческого здоровья.
 • 0
 • Кошик порожній

Какие правила техники безопасности стоит использовать при работе с дисковыми пилами

Какие правила техники безопасности стоит использовать при работе с дисковыми пилами

Какие правила техники безопасности стоит использовать при работе с дисковыми пилами

18.08.2013173

Поэтому используя такой инструмент, вы должны соблюдать технику безопасности, чтобы избежать возникновения несчастных случаев и травм.

Во-первых, вы должны обязательно помнить, что такая пила - это электрический прибор, поэтому вы должны соблюдать электробезопасность. Прежде чем подключать инструмент к сети, вы должны убедиться, что его проводка в полном порядке, а шнур не перекручен, не перебит и не повреждён. Также осмотрите и корпус пилы, который должен быть цел, а защитный кожух легко двигается. Ни в коем случае не допускаете снятие расклинивающего ножа и защитного кожуха, так как это может привести к нечастному случаю. 

Особе внимание уделите осмотру рабочего полотна, вы должны убедиться, что на пильном диске нет сколов и трещин, если такое имеется, то тут же замените его. К тому же диск должен быть острым, так как плохая заточка может привести к большему усиленной работе во время распилки, что приведёт к перегреву двигателя. 

Во время работы с дисковой пилой рабочий должен быть тщательно одет. На руках должны быть плотные рукавицы, а чтобы пыль не попадала в глаза, наденьте защитные очки. Для того чтобы во время работы вы не вдыхали древесную пыль, стоит одеть респиратор. 

Такие, простые на первый взгляд, правила техники безопасности станут для вас гарантией, что работа на инструменте станет быстрой и не такой опасной.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх