Ни одно строительство или ремонт не может обойтись без точных замеров, поэтому опытные мастера используют обычные пузырьковые уровни. Но, может случиться и так, что уровень может быть сделан не качественно, а значит, он будет показывать не точные показатели. Но как, же тогда выбрать строительный уровень?
 • 0
 • Кошик порожній

Как выбрать строительный уровень

Как выбрать строительный уровень

Как выбрать строительный уровень

15.09.2013178

Во-первых, вы должны определиться с длиной уровня, к примеру, если вы хотите сделать разметку для наклейки обоев, то в данном случае, вы должны приобрести уровень, длина которого будет от 120 до 200 см.

Если вам нужно выполнить выравнивание стен или стяжку пола, тогда стоит приобрести уровни длиной от 150 до 300 см. 

Во-вторых, стоит обратить внимание на стеклянную часть инструмента, в которой находится жидкость с пузырьком. На части стекла обязательно должны присутствовать чёрные линии, а также проверьте, чтобы стеклянная часть не болталась. Поэтому лучше всего приобретайте те уровни, в которых стеклянная часть вмонтирована, то есть её нельзя открутить или снять. 

В-третьих, вы должны чётко видеть воздушный пузырёк, особенно тогда, когда он находится в середине чёрных полосок. 

Также проверьте то, как чётко определяет уровень горизонтальное и вертикальное положение. Для этого в строительном магазине должен находиться специальный стенд, но, как правило, их там не имеется. Но, всё равно осуществить проверку можно, к примеру, положите уровень на относительно ровную вертикальную поверхность, затем поверните его на 180 градусов, и сравните показатели. В данном случае показатели должны быть одинаковыми, если конечно, выбранная вами поверхность ровная. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх