Очень часто во время выполнения строительно-ремонтных работ необходимо использование специального строительного фена, который может отличаться не только внешним видом, но и характеристиками и функциональностью.
 • 0
 • Кошик порожній

Как выбрать строительный фен

Как выбрать строительный фен

Как выбрать строительный фен

13.09.2013166

Поэтому при его выборе вы должны особое внимание уделить изучению его характеристик, особенно его мощности. Простые строительные фены имеют мощность от 900 до 2300 Вт. Стоит отметить то, что чем больше мощность, то чем больше будет площадь применения инструмента.

Также не менее важной характеристикой является температура воздушного потока, которая должна достигаться до 650 градусов. У любого строительного фена должна присутствовать функция, способная отрегулировать температуру потока. Если таковой функции не имеется, то у инструмента должен иметься переключатель температуры от 300 до 500 градусов. 

Также в строительном фене должен быть холодный обдув, который необходимо включать после работы с высокими температурами, а также рекомендуется выбирать инструмент с функцией автоматической поддержки заданной температуры, которая будет постоянно контролироваться в течение всей работы.

Рукоятка фена может быть открытой и закрытой. Закрытая рукоятка во время работы будет защищать руки от горячего воздушного потока, но она не удобна во время выполнения работы в труднодоступных местах.

Самым важным комплектом строительного фена является насадка, которая может быть круглой, плоской, стеклозащитной, а также рефлекторной, сварной и режущей.

В основном круглые насадки используются для пайки медных труб, а стеклозащитные для удаления покрытия с оконной рамы и другим предметам, которые не могут выдерживать высокие температуры. 

Плоские насадки используются для удаления шпаклёвки, обоев и краски, а вот для того, чтобы разогреть пластиковые трубы хорошо подойдут рефлекторные насадки. Если вам нужно сварить синтетические кабеля, то в данном случае вам понадобятся сварные насадки. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх