Для перемешивания различных ингредиентов в строительстве используют специальные инструменты и приспособления. Среди них разные модификации миксеров, которые отличаются мощностью и насадками. С помощью строительного миксера можно равномерно перемешивать краски, лаки, растворы строительных смесей и др.
 • 0
 • Кошик порожній

Инструменты для перемешивания строительных смесей

Инструменты для перемешивания строительных смесей

Инструменты для перемешивания строительных смесей

11.08.2013165

Этот инструмент эффективно перемешает плиточные клеи, известковые растворы, смеси для штукатурки. Такие приборы выдерживают большие нагрузки, что позволяет регулировать густоту перемешивающегося раствора. В зависимости от массы раствора, выбирают соответствующий инструмент для смешивания. Модификации миксеров имеют параметры, по которым происходит отбор. Бывают и ручные миксеры, использующиеся в строительных работах.

Смешивать смеси можно с использованием дрели, на которую одевается специальная насадка, которая равномерно распределяет смешивающие компоненты. Она идеально подходит для перемешивания красок, с целью получения другого цвета или изменения оттенка уже имеющегося. Насадки могут быть различной формы и размера. Они подбираются индивидуально и пригодны для многоразового использования. 

Для смешивания бетона пользуются бетоносмесителями. Это большие емкости, в которые закладывается порошок цемента с необходимыми добавками и смешивается при помощи двигателя вращающего емкость. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх